Poutní maraton: Úvod

Poutní maraton - úvod

Poutní maraton 2022

13. ročník 18. června 2022

Na aktualizaci maratonské sekce našich farních webovek pracujeme, prosíme o strpení.

Odkaz ke sdílení: farnostcheb.cz/maraton

Zatím se můžete mrknout na FCB událost:

Předposlední červnovou sobotu, 18. 6. 2022, pořádá Farní charita ChebBěžecká škola Miloše Škorpila, Hospic Sv. Jiří a Římskokatolická farnost Cheb benefiční Poutní maraton.

Po dvouletém covidovém experimentování s online verzemi se letos vracíme k původním kořenům a poběžíme / půjdeme / pojedeme po tradiční trase s možností jejího "dávkování":

Cheb - Maria Loreto (10 km) - Waldsassen (21 km) - Kappl - Zelená Hora - Cheb (42 km)

Všechny trasy na všech třech úrovních je možné absolvovat nejen během, ale také pěšky, na koloběžce, na kole či jakýmkoli jiným, vámi zvoleným způsobem nezahrnujícím umělý pohon. Podrobněji k trasám a organizaci Poutního maratonu viz Trasy a pokyny.

Startovné a dárcovství

Startovné je doporučené ve výši 300,- Kč a celé je určeno na podporu služeb mobilního Hospice Sv. Jiří Cheb, který poskytuje služby umírajícím lidem v domácím prostředí především na Chebsku (od Aše po Mariánské Lázně). Jeho výše záleží na Vás a Vašich možnostech, ale budeme rádi za vaši velkorysost. Na podporu této organizace půjde celý výtěžek z třináctého ročníku Poutního maratonu. Podrobné pokyny k platbě startovného, k dárcovství pro Hospic Sv. Jiří a k možnosti, jak získat tričko s logem letošního poutního maratonu, najdete v sekci Startovné.

PLATBA STARTOVNÉHO

Nejpohodovější maraton pro celou rodinu

Poutní maraton je sportovně-společenský benefiční happening, při kterém jsou účastníci zváni během - na kole - na koloběžce - pěšky apod. zdolat společně s druhými nebo sami chebskou nebo jakoukoli jinou trasu, kterou si vyberete.

Tato akce je ojedinělá tím, že reaguje na aktuální situaci, kterou všichni prožíváme a nabízí možnosti zapojení, ze kterých si každý vybere. Zaběhnete, zajeďte, zajděte si sami či s rodinou nebo přáteli trasu, kterou si sami zvolíte, a podpořte činnost Hospice

Přesvědčili jsme vás?

Pak se můžete rovnou zaregistrovat!

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Nebo můžete jen tak přispět na Hospic Sv. Jiří.

Poutní maraton 2022 plakát

Poutní maraton - Miloš Škorpil a Pepa Cupal