Pořad bohoslužeb

POŘAD BOHOSLUŽEB ŘKF CHEB
od 24.10. do 1.11.2020 - 44. týden

sobota 24.10. sv. Antonína Marie Klareta, biskupa, nebo sobotní památka Panny Marie
neděle 25.10. SLAVNOST VÝROČÍ POSVĚCENÍ KOSTELA
Chrám sv. Mikuláše a Alžběty 10:00 Za chebskou farnost a za naplňování jejího poslání Žít život sloužící Životu
Mše není přístupná veřejnosti, v zastoupení chebské farnosti ji slaví malá skupina farních spolupracovníků a zajišťuje její on-line přímý přenos a záznam i pro vás (viz www.farnostcheb.cz/live)
pondělí 26.10. pondělí 30. týdne v mezidobí
úterý 27.10. úterý 30. týdne v mezidobí
středa 28.10. svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů
čtvrtek 29.10. čtvrtek 30. týdne v mezidobí
pátek 30.10. pátek 30. týdne v mezidobí
sobota 31.10. sv. Wolfganga, biskupa, nebo sobotní památka Panny Marie
neděle 1.11. SLAVNOST VŠECH SVATÝCH

• Ve farnosti nejsou žádné veřejné bohoslužby
  • V neděli je možné své osobní či rodinné slavení Dne Páně podpořit sledováním LIVE přímého přenosu slavení eucharistie od 10:00 z chrámu sv. Mikuláše a Alžběty
  • Příští „dušičkový“ víkend bude kostel otevřen k OSOBNÍ modlitbě, zapálení svíčky a vzpomínce na zemřelé v rámci vaší INDIVIDUÁLNÍ zdravotní procházky v sobotu, v neděli i v pondělí od 14 do 18 hod.
    V pondělí 2. 11. o Památce věrných zemřelých bude sloužena NEVEŘEJNÁ mše svatá od 18:00 za všechny naše drané zemřelé a za zemřelé, které poslední rok doprovodil Hospic Sv. Jiří, od 18 hod. (jako v neděli bude zajištěn přenos ONLINE, viz www.farnostcheb.cz/live)

• Výtvarná aktivita chebské farnosti a jejích přátel Tvoříme pro radost na farnostcheb.cz/tvorime
  • Růženec chebské farnosti denně od 20:00 na meet.vpsfree.cz/RuzenecCheb
  • Podrobnosti o opatřeních v chebské farnosti na farnostcheb.cz/koronavirus