Rozpis nadcházejících událostí

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI v rozmezí od 19.1. do 29.6.2022

Den Čas Místo a text
středa
19.1.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (+ 9:00 synodní skupinka)
19:00 Farní kaple Cheb: Synodní skupinka
čtvrtek
20.1.
19:00 ONLINE: Synodní online skupinka (www.farnostcheb.cz/synodaonline)
pátek
21.1.
17:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (16:30 růženec)
sobota
22.1.
17:00 Farní penzion D. Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
23.1.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
středa
26.1.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie s biblickým rozhovorem
19:00 Farní kaple Cheb: Synodní skupinka
čtvrtek
27.1.
19:00 ONLINE: Synodní online skupinka (www.farnostcheb.cz/synodaonline)
pátek
28.1.
17:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (16:30 růženec)
sobota
29.1.
17:00 Farní penzion D. Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
30.1.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
středa
2.2.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (+ 9:00 synodní skupinka)
19:00 Farní kaple Cheb: Synodní skupinka
čtvrtek
3.2.
19:00 ONLINE: Synodní online skupinka (www.farnostcheb.cz/synodaonline)
pátek
4.2.
17:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie - za členy Živého růžence (16:00 adorace a růženec)
sobota
5.2.
17:00 Farní penzion D. Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
6.2.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
pondělí
7.2.
15:00 DPS a LDN Amica Cheb: Mše svatá pro klienty
středa
9.2.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (+ 9:00 synodní skupinka)
19:00 Farní kaple Cheb: Synodní skupinka
čtvrtek
10.2.
19:00 ONLINE: Synodní online skupinka (www.farnostcheb.cz/synodaonline)
pátek
11.2.
17:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie - Den nemocných (16:30 růženec)
sobota
12.2.
17:00 Farní penzion D. Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
13.2.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
pondělí
14.2.
15:00 DPS Spáleniště Cheb: Mše svatá pro klienty
středa
16.2.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (+ 9:00 synodní skupinka)
19:00 Farní kaple Cheb: Synodní skupinka
čtvrtek
17.2.
19:00 ONLINE: Synodní online skupinka (www.farnostcheb.cz/synodaonline)
pátek
18.2.
17:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (16:30 růženec)
sobota
19.2.
17:00 Farní penzion D. Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
20.2.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
pondělí
21.2.
15:00 DPS Skalka Cheb: Mše svatá pro klienty
středa
23.2.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie s biblickým rozhovorem
19:00 Farní kaple Cheb: Synodní skupinka
čtvrtek
24.2.
19:00 ONLINE: Synodní online skupinka (www.farnostcheb.cz/synodaonline)
pátek
25.2.
17:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (16:30 růženec)
sobota
26.2.
17:00 Farní penzion D. Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
27.2.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
středa
2.3.
17:00 Farní kaple Cheb: Popeleční středa - mše svatá
pátek
4.3.
17:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie - za nemocné (16:00 adorace)
sobota
5.3.
17:00 Farní penzion D. Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
6.3.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
pondělí
7.3.
15:00 DPS a LDN Amica Cheb: Mše svatá pro klienty
středa
9.3.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (+ 9:00 synodní skupinka)
19:00 Farní kaple Cheb: Synodní skupinka
pátek
11.3.
17:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie - za členy Živého růžence (16:30 růženec)
sobota
12.3.
17:00 Farní penzion D. Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
13.3.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
pondělí
14.3.
15:00 DPS Spáleniště Cheb: Mše svatá pro klienty
středa
16.3.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (+ 9:00 synodní skupinka)
19:00 Farní kaple Cheb: Synodní skupinka
pátek
18.3.
17:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (16:30 růženec)
sobota
19.3.
17:00 Farní penzion D. Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
20.3.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
pondělí
21.3.
15:00 DPS Skalka Cheb: Mše svatá pro klienty
středa
23.3.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (+ 9:00 synodní skupinka)
19:00 Farní kaple Cheb: Synodní skupinka
pátek
25.3.
17:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (16:30 růženec)
sobota
26.3.
17:00 Farní penzion D. Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
27.3.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
středa
30.3.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (+ 9:00 synodní skupinka)
19:00 Farní kaple Cheb: Synodní skupinka
pátek
1.4.
18:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie - za nemocné (17:00 adorace)
sobota
2.4.
17:00 Kostel sv. Michaela Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
3.4.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
pondělí
4.4.
15:00 DPS a LDN Amica Cheb: Mše svatá pro klienty
středa
6.4.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie s biblickým rozhovorem
pátek
8.4.
18:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie - za členy Živého růžence (17:30 růženec)
sobota
9.4.
17:00 Kostel sv. Michaela Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
10.4.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
pondělí
11.4.
15:00 DPS Spáleniště Cheb: Mše svatá pro klienty
středa
13.4.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie s biblickým rozhovorem
pátek
15.4.
18:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (17:30 růženec)
sobota
16.4.
17:00 Kostel sv. Michaela Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
17.4.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
pondělí
18.4.
15:00 DPS Skalka Cheb: Mše svatá pro klienty
středa
20.4.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie s biblickým rozhovorem
pátek
22.4.
18:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (17:30 růženec)
sobota
23.4.
17:00 Kostel sv. Michaela Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
24.4.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
středa
27.4.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie s biblickým rozhovorem
pátek
29.4.
18:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (17:30 růženec)
sobota
30.4.
17:00 Kostel sv. Michaela Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
1.5.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
pondělí
2.5.
15:00 DPS a LDN Amica Cheb: Mše svatá pro klienty
středa
4.5.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie s biblickým rozhovorem
pátek
6.5.
18:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie - za nemocné (17:00 adorace)
sobota
7.5.
17:00 Kostel sv. Michaela Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
8.5.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
pondělí
9.5.
15:00 DPS Spáleniště Cheb: Mše svatá pro klienty
středa
11.5.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie s biblickým rozhovorem
pátek
13.5.
18:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie - za členy Živého růžence (17:30 růženec)
sobota
14.5.
17:00 Kostel sv. Michaela Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
15.5.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
pondělí
16.5.
15:00 DPS Skalka Cheb: Mše svatá pro klienty
středa
18.5.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie s biblickým rozhovorem
pátek
20.5.
18:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (17:30 růženec)
sobota
21.5.
17:00 Kostel sv. Michaela Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
22.5.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
středa
25.5.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie s biblickým rozhovorem
pátek
27.5.
18:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (17:30 růženec)
sobota
28.5.
17:00 Kostel sv. Michaela Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
29.5.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
středa
1.6.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie s biblickým rozhovorem
pátek
3.6.
18:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie - za nemocné (17:00 adorace)
sobota
4.6.
17:00 Kostel sv. Michaela Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
5.6.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
pondělí
6.6.
15:00 DPS a LDN Amica Cheb: Mše svatá pro klienty
středa
8.6.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie s biblickým rozhovorem
pátek
10.6.
18:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie - za členy Živého růžence (17:30 růženec)
sobota
11.6.
17:00 Kostel sv. Michaela Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
12.6.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
pondělí
13.6.
15:00 DPS Spáleniště Cheb: Mše svatá pro klienty
středa
15.6.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie s biblickým rozhovorem
pátek
17.6.
18:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (17:30 růženec)
sobota
18.6.
17:00 Kostel sv. Michaela Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
19.6.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
pondělí
20.6.
15:00 DPS Skalka Cheb: Mše svatá pro klienty
středa
22.6.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie s biblickým rozhovorem
pátek
24.6.
18:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie (17:30 růženec)
sobota
25.6.
17:00 Kostel sv. Michaela Žandov: Žandovská mše svatá
neděle
26.6.
10:00 Chrám sv. Mikuláše a Alžběty: Hlavní farní mše svatá - za všechny farníky a sympatizanty farnosti
18:00 Farní kaple Cheb: Večerní mše svatá (pro ty, co nemohou ráno)
středa
29.6.
08:00 Farní kaple Cheb: Slavení eucharistie s biblickým rozhovorem