Farní penzion Dolní Žandov

Farní penzion Dolní Žandov

 

Farní penzion Dolní Žandov, který je v současné domě jedním z míst setkávání naší farnosti, je zřízen na bývalé faře uprostřed obce Dolní Žandov hned vedle kostela sv. Michaela. Je vhodný pro všechny, kteří chtějí prožít dovolenou, víkend, či pár volných dní v klidu a tichu přírody, ve společnosti přátel, při školení spolupracovníků apod.

V okolí penzionu, který je schopen pojmout až 16 lidí ve 3 pokojích a 1 apartmánu (viz Vybavení a ceny služeb), najdete spoustu příležitostí k turistickému, sportovnímu či kulturnímu vyžití (viz Poloha a okolí penzionu).

Přízemí (společenská místnost + dětská místnost) je v zásadě bezbariérové (jeden schod ze dvora do budovy, možno použít nájezd). Do patra ke 3 pokojům a 1 apartmánu vede schodiště.

Po domluvě se správci může být k dispozici kostel sv. Michaela vedle penzionu. Mše svatá se zde zpravidla koná v sobotu od 17:00 v zimním čase a od 18:00 v letním čase.

V areálu je ohniště, pískoviště, herna na stolní tenis, zabezpečené parkoviště a místnost na uložení kol. Od jara do podzimu se nabízí venkovní sezení s možností zapůjčení grilu, dětské hřiště na zahradě a ohniště.

Zda má farní penzion ve Vámi požadovaném termínu volnou kapacitu můžete zjistit dotazem na jeho správce, u kterých také provádějte rezervaci a objednávku ubytování (kontakty viz níže, podrobněji viz Kontakty Penzion)

Do nitra i okolí farního penzionu se můžete podívat prostřednictvím naší fotogalerie. Zde si můžete prohlédnout stav z poloviny roku 2020 poté, co zařízení bylo doplněno a penzion více přizpůsoben rodinám s dětmi a skupinám se společným programem.

Předem se, prosíme, seznamte s provozním řádem penzionu či pravidly pro ochranu osobních údajů či elektronickou evidenci tržeb (GDPR a EET). 

Pokud se chystáte účastnit nějakého farního programu nebo si pohovořit s chebským farářem či s někým ze spolupracovníků farnosti, mrkněte se na kontakty na farní tým.

Pro další podrobnosti použijte menu v pravé části této stránky.

Těšíme se na vás!

Helena a Jozef Čverhovi
správci penzionu

Prezentace farního penzionu je vám k dispozici také zde (více viz Partneři):

Kontaktní osoby: Jozef a Helena Čverhovi, tel. 608 656 559, [email protected]

Adresa penzionu: Dolní Žandov 38, 354 93 Dolní Žandov