Registrace farníků, návštěvníků a sympatizantů farnosti

Pro všechny, kteří chtějí skrze zápis do farní kartotéky vyjádřit svůj vztah ke společenství naší farnosti, slouží následující formulář:

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ FARNÍ KARTOTÉKY

Formulář je určen pro:

1. vyjádření souhlasu se zpracováním osobních dat pro potřeby naší farnosti a charity;
2. vyjádření Vašeho vztahu k naší farnosti, jejíž součástí je i naše farní charita.

Děkujeme za Vaši důvěru, kterou nám vyplněním formuláře projevujete. Velmi nám tím také pomůžete v kontaktu s Vámi. Svůj souhlas s uchováváním svých osobních dat v naší farní kartotéce můžete kdykoliv odvolat.

Za pastorační radu, radu farní charity a farní tým,

Petr Hruška, farář Řk farnosti Cheb, tel. 608 656 557, farar@farnostcheb.cz
Eva Kolafová, ředitelka Farní charity Cheb, tel. 731 619 729, charita@farnostcheb.cz

Podrobnější pravidla pro uchovávání a zpracování osobních dat najdete uvnitř formuláře po kliknutí na následující odkaz:

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ FARNÍ KARTOTÉKY