Audiotéka nahrávek kázání a katechezí

Audiotéka nahrávek kázání a katechezí

Poslední dobou zpravidla nahráváme nedělní kázání, případně i některé další katecheze či přednášky tematicky související např. s některým z duchovních seminářů. Časem se nám možná podaří zrekonstruovat i starší záznamy z audioarchivu původních webových stránek, momentálně je vám k dispozici vše z let 2019 - 2020 a něco i z roku 2018.

Nenovější nahrávka je vám vždy k dispozici v pravém horním rohu těchto webových stránek. Níže v pravém sloupci je pak umístěn přehrávač s nabídkou několika posledních nahrávek. Z obou těchto míst si můžete rozkliknout celou nabídku na SoundCloud. Můžete si také do svého mobilu stáhnout podcastové aplikace a tyto nahrávky budete mít vždy poruce k mobilnímu poslechu. 

Novinky: Jestliže bude k dispozici nějaká nová nahrávka, zpravidla na ní upozrníme vložením příspěvku do blogu na těchto stránkách, který bude označen štítkem LIVE & RECORD. Z hlavního menu si tak budete moci jednoduše rozkliknout seznam těchto multimediálních nahrávek (případně i videonahrávek včetně živých přenosů - viz další dvě pole tohoto přehledu). 

Chebský audioarchiv na SoundCloud řazení jako Tracs - dle data, jako Albums - dob či témat (SoundCloud pro Android)

Chebský audioarchiv na Spotify řazeno dle data nahrání (Spotify pro Android)

Chebský audioarchiv na Apple Podcasts řazeno dle data nahrání (Apple Podcasts pro iPhone)

 Přehrávač kázání a katechezí SoundCloud: