GDPR a EET Farního penzionu

Zásady pro ochranu osobních údajů (GDPR)

Farní Penzion Dolní Žandov patří Římskokatolické farnosti Cheb (dále jen „ŘKF Cheb“), která je církevní nestátní nezisková organizace se sídlem Kostelní nám. 188/15,
, IČ 47722347, zapsaná v Rejstříku evidovaných právnických osob u Ministerstva kultury České republiky pod číslem 8/1-06079/1994.

ŘkF Cheb je správcem osobních údajů

ŘKF Cheb zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR).

Kontaktní údaje správce: Řk farnost Cheb, Kostelní nám. 15, 350 02 Chebwww.farnostcheb.cz

email: farnost@farnostcheb.cz web: www.farnostcheb.cz

Účel zpracování a právní základ pro zpracování osobních údajů

je poskytování ubytovacích služeb a plnění všech povinností s ním spojených.

Doba zpracování osobních údajů je po dobu platnosti smlouvy a dále po dobu 6 let.

Zpracovatelé a příjemci osobních údajů

Osobní údaje mohou být pro zajištění výše uvedeného účelu vedle správce a jeho zaměstnanců zpracovávány také zpracovateli správce, a to na základě smluv o zpracování osobních údajů uzavřených v souladu s GDPR.

Osobní údaje mohou být předány na základě zákonné žádosti třetím subjektům, které disponují zákonnou pravomocí vyžadovat předání předmětných osobních údajů: Policii ČR, státním zastupitelstvům a soudům.

Práva klienta dle GDPR

Poskytnutí Vašich osobních údajů je dobrovolné, avšak jejich neposkytnutí může znamenat, že správce nebude moci klientovi poskytnout ubytovací služby.

Klient je oprávněn požadovat od správce přístup k osobním údajům, má rovněž právo na jejich opravu, doplnění nebo omezení zpracování. Každý požadavek klienta je řešen individuálně.

Kontaktní osoba pro řešení Vašich požadavků

V případě dotazů, nebo pokud si přejete uplatnit výše popsaná práva, obraťte se, prosíme, prostřednictvím emailu na správce (email: farnost@farnostcheb.cz), nebo koordinátora GDPR pro Biskupství plzeňské a farnosti plzeňské diecéze, kterým byl ustanoven Mons. Jiří Majkov (email: majkov@bip.cz).

Na závěr bychom rádi zdůraznili, že je naším zájmem zpracovávat Vaše osobní údaje zákonně a řádně a dodržovat Vaše práva.

Děkujeme Vám za vstřícnost a pochopení

Prohlášení o elektronické evidenci tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tým Farního penzionu a ŘkF Cheb