V zemi nikoho: Průvodce dobou personálních změn ve farnosti

Stránka pro překlad průvodců ze série "V zemi nikoho"

Níže jsou vám k dispozici pracovní, zatím nekorigované české verze průvodců ze série "Navigating pastoral transitions" z arcidiecéze Chicago.

Pokud vás zaujmou, budu rád, když mi k nim pošlete nějakou zpětnou vazbu, aby mohlo být jejich české vydání přizpůsobeno situaci diecézí u nás.

Petr Hruška

daniel_239

V ZEMI NIKOHO: Farářův průvodce na cestě do nové farnosti (KE STAŽENÍ - pracovní nekorigovaná verze z června 2022)

Podle: Graziano Marcheschi (ed.), Navigating Pastoral Transitions: A Priest’s Guide (Liturgical Press, Collegeville, Minnesota, 2013; www.litpress.org)