Bohoslužby ONLINE - živé přenosy a nahrávky

Bohoslužby ONLINE - živé přenosy a nahrávky

Bohoslužby ONLINE banner

Živé LIVE videopřenosy a videozáznamy vybraných bohoslužeb na YouTube

YouTube profil ŘK farnost Cheb

Zpravidla nabízíme přímé přenosy z nedělních ranních mší od 10:00 v chrámu sv. Mikuláše a Alžběty.

Živé přenosy vybraných bohoslužeb (a následně i jejich videozáznamy) jsou vám k dispozici na našem farním YouTube kanálu (ve vašem webovém prohlížeči si jej můžete založit jako oblíbený odkaz, abyste jej pořád nemuseli hledat):

Po přihlášení se na YouTube (účet Google) si na tomto kanálu můžete nastavit připomenutí nového přenosu, které vám pak přijde mailem. Během přenosu zde pak také můžete s ostatními diváky komunikovat přes průběžný chat připojený k přenosu, případně pod videem vkládat komentáře (za obojí budeme moc rádi). V popisu videa (dole pod videem) pak najdete připojené další informace vztahující se k tomu kterému přenosu / záznamu. 

Po odvysílání živého přímého přenosu bohoslužby je nadále uchováván záznam, který je zpravidla do druhého dne sestříhán a v popisu označen klikatelnými časovými značkami hlavních částí (jednoduše si tak můžete třeba pustit jen kázání). Po sestříhání už bohužel není k dispozici záznam z průběžného chatu.  

Podněty k modlitbě či vzkazy pro ostatní můžete také předem poslat na email [email protected]

Pro inspiraci ke ztvárnění domácích bohoslužeb doporučujeme:

ruzenec-150x150_min Farní růženec ONLINE za zvládnutí pandemie

Každou neděli ve 20:00 je možné se setkat ke společné modlitbě růžence za zvládnutí pandemie, podrobnosti zde:

Audionahrávky sestřihů vybraných bohoslužeb a kázání

Audionahrávky sestřihů kázání, případně audionahrávky dalších katechezí či přednášek jsou vám pro přehrání na vašem počítači k dispozici na Anchor či Spotify (oběma těmto systémům si na Androidu či Apple můžete také stáhnout příslušné podcastingové mobilní aplikace a poslouchat tyto podcasty na svém chytrém telefonu):

Odkazy na LIVE přenosy a nahrávky v blogu

Na některé z těchto přenosů / záznamů se budeme snažit upozorňovat vložením příspěvku do blogu, který je označen štítkem LIVE & RECORD. Je lepší se ale na to nespoléhat a LIVE videopřenosy sledovat přímo na YouTube kanálu Řk farnost Cheb, kde si po přihlášení můžete nastavit i mailové upozornění na nové přenosy (viz výše).   

Poslední kázání na Anchor

Poslední kázání si můžete také pustit přímo v tomto přehrávači (najdete jej i na hlavní stránce farnostcheb.cz vpravo nahoře):

Domácí bohoslužby a modlitby

Pro inspiraci ke ztvárnění domácích bohoslužeb podpořených online přenosem doporučujeme:

Příspěvky převodem na účet

Chcete-li finančně podpořit život a službu farnosti (viz poslání farnosti), můžete to udělat např. takto:

Více k dalším možnostem online propojení s farností zde: