Oznámení o nové akci

Chebská pouť do Marienweiher (10. ročník)

Datum začátku - Datum konce

2.9.2022 - 4.9.2022

Čas začátku - Čas konce

Místo uskutečnění

Kostelní nám. 15, Cheb

Vstup zdarma

Organizátor

Římskokatolická farnost Cheb

Detaily oznámení
Kategorie: Vlastní
Popis oznámení

Milé spolupoutnice, spolupoutníci a příznivci pouti do Marienweiher.

Termín pouti pro letošní rok je 2. - 4. září 2022 (pro informaci - diecézní pouť je 10. 9. 2022).

Trasa bude letos nově rozdělena do dvou skupin dle možností a ochoty jít delší či kratší úsek (také dle omezené kapacity  ubytování v Thiersheimu a využití německého autobusu):

1. skupina: trasa i délka denních pochodů a noclehy jako v předchozích letech, tj. denní trasy cca 25 km – 30 km –  17 km. Nocování v Thiersheimu a Zellu, cíl: mše v Marienweiher.
  2. skupina: celková trasa asi o 20 km kratší. Denní trasy cca 20 km – 16 km – 17 km. Nocování v Röslau a Zellu, cíl: mše v Marienweiher.

Obě skupiny začnou společnou modlitbou v pátek 2. 9. 2022 v 9 hod. v kostele sv. Mikuláše a Alžběty v Chebu. Na cestu nás vypraví již nový chebský farář Libor Buček. Skupina 2 pak pojede německým autobusem do Hohenbergu, odtud už pěšky, v poledne v Thiersheimu a nocleh v Röslau. V sobotu z Röslau přes Weißenstadt do Zellu. Sobota večer už všichni společně nocují v Zellu. A nedělní trasa je už také pro všechny společná.

Další upřesnění zde budou následovat podle situace.

JiriK