Zpracování osobních dat klientů farního penzionu

GDPR – informace pro klienty farního penzionu

Farní Penzion Dolní Žandov patří Římskokatolické farnosti Cheb (dále jen „ŘKF Cheb“), která je církevní nestátní nezisková organizace se sídlem Kostelní nám. 188/15, 350 02 Cheb, IČ 47722347, zapsaná v Rejstříku evidovaných právnických osob u Ministerstva kultury České republiky pod číslem 8/1-06079/1994.

ŘKF Cheb je správcem osobních údajů

ŘKF Cheb zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR).

Kontaktní údaje správce: Řk farnost Cheb, Kostelní nám. 15, 350 02 Cheb

Účel zpracování a právní základ pro zpracování osobních údajů

Účelem zpracovávání a právní základ pro zpracovávání osobních údajů klientů farního penzionu je poskytování ubytovacích služeb a plnění všech povinností s ním spojených.

Doba zpracování osobních údajů je po dobu platnosti smlouvy a dále po dobu 6 let.

Zpracovatelé a příjemci osobních údajů

Osobní údaje mohou být pro zajištění výše uvedeného účelu vedle správce a jeho zaměstnanců zpracovávány také zpracovateli správce, a to na základě smluv o zpracování osobních údajů uzavřených v souladu s GDPR.

Osobní údaje mohou být předány na základě zákonné žádosti třetím subjektům, které disponují zákonnou pravomocí vyžadovat předání předmětných osobních údajů: Policii ČR, státním zastupitelstvům a soudům.

Práva klienta dle GDPR

Poskytnutí Vašich osobních údajů je dobrovolné, avšak jejich neposkytnutí může znamenat, že správce nebude moci klientovi poskytnout ubytovací služby.

Klient je oprávněn požadovat od správce přístup k osobním údajům, má rovněž právo na jejich opravu, doplnění nebo omezení zpracování. Každý požadavek klienta je řešen individuálně.

Kontaktní osoba pro řešení Vašich požadavků

V případě dotazů, nebo pokud si přejete uplatnit výše popsaná práva, obraťte se, prosíme, prostřednictvím emailu na správce (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nebo koordinátora GDPR pro Biskupství plzeňské a farnosti plzeňské diecéze, kterým byl ustanoven Mons. Jiří Majkov (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Na závěr bychom rádi zdůraznili, že je naším zájmem zpracovávat Vaše osobní údaje zákonně a řádně a dodržovat Vaše práva.

Děkujeme Vám za vstřícnost a pochopení

Tým Farního penzionu a ŘKF Cheb

Datum poslední aktualizace: 28. 2. 2019