Aktuality a novinky ze života farnosti

Farní dovolená 2020: Putování s Františkem

Na farní dovolenou, když to situace dovolí, vyrážíme letos 9. - 15. 8. 2020 na Bublavu

Laudato si Reflection

PŘIHLÁŠKY:  ELEKTRONICKÝ FORMULÁŘ - KLIKNI ZDE

TÉMA: Rádi bychom si letos v krásném prostředí západních Krušných hor připomněli povolání k péči o náš společný dům, jak nám to ve své encyklice Laudato si' před 5 lety připomněl papež František. Další Františky (sv. Františka s Assisi a Františka Radkovského) pak přizveme jako další vzácné hosty.

TERMÍN: neděle 9. 8. 2020 až sobota 15. 8. 2020

LOKALITA: Západní Krušné hory - Bublava

UBYTOVÁNÍ: Kapacita Penzionu Bublava (www.penzionbublava.cz) je 44 lůžek ve 13 pokojích dvou až čtyřlůžkových pokojích. Některé z nich mají vlastní sociální zařízení.

ZÁZEMÍ: Součástí penzionu je restaurace s 60 místy k sezení, letní zahrádka, venkovní gril a ohniště a také jsou k dispozici hřiště (tenis, florbal, nohejbal) a soukromé parkoviště.

TERMÍN PŘIHLÁŠENÍ: do 31. 5. 2020 24:00 hod. Včasné přihlášení nám velmi usnadní organizaci. Počet míst je omezen, hlaste se tedy co nejdříve.

CENA POBYTU (6 dní a 6 nocí s polopenzí): děti 0 - 2 roky bez nároku na lůžko a stravu zdarma / děti a mládež od 2 do 18 let 2 700,- Kč / dospělí 3 100,- Kč

DOPRAVA: Dopravu na místo pobytu a zpět (včetně dopravy jízdních kol) si účastníci zajišťují sami (např. vlastním autem, prostředky veřejné dopravy, příp. domluvou s ostatními účastníky farní dovolené, kteří jsou motorizovaní). Pokud byste si s tím nevěděli rady, včas se ozvěte!

KEŠKY: Zvažujeme vypravit se na nějakou fešnou noční kešku a samozřejmě se poohlédneme i po dalších zajímavých kouscích. Na www.dovolena.farnostcheb.cz časem najdete seznam doporučených kešek.

PŘÍPRAVNÝ TÝM: Eva Kolafová, Dana Vrbová, Ivana Čamková, Petr Hruška

KONTAKT: Pro více informací volejte na tel. č. 731 619 729 (Eva Kolafová) nebo pište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Několik příkladů zajímavých kešek

• Zelenohorská hruška (T 2 / D 2; solitér na Zelené hoře u Kraslic)