Volba části členů pastorační rady farnosti 2021 – 2025

Milé farnice a vážení farníci, poté, co 30 z vás navrhlo ze svého středu za možné kandidáty na členství v pastorační radě farnosti celkem 33 žen a 20 mužů, vám můžeme nyní s radostí představit 13 žen a 10 mužů, kteří po dobrém zvážení a modlitbě vyjádřili svoji ochotu dát se pro tuto službu k dispozici, budou-li zvoleni. Vy sami budete nyní moci při volbách, které se budou konat ve dnech 9. – 17. října 2021, z těchto kandidátů zvolit část z těch, kteří tuto službu pak budou po další čtyři roky vykonávat.

Volit mohou katoličtí křesťané, kterým je v den volby alespoň 16 let a kteří zápisem do farní kartotéky vyjádřili, že jsou součástí společenství Řk farnosti Cheb a že souzní s jejím posláním. Pokud nejste zaregistrovaní, můžete to učinit ZDE

Hlasovací lístek i s fotkami kandidátů najdete pro vaši informaci zde:

Elektronicky můžete hlasovat pomocí formuláře níže (nebo ZDE):