Svatodušní novéna a modlitba za nového faráře

Detaily oznámení
Kategorie: Vlastní

Svatodušní novéna a modlitba za nového faráře

Od čtvrtka 26. 5. 2022 do neděle 5. 6. 2022, devět dní před Slavností Seslání Ducha svatého, probíhá v celé církvi svatodušní novéna. Všichni jsme v těchto dnech zváni k intenzivní modlitbě ve společenství s Marií, která nás učí očekávat novou plnost Ducha svatého.

Je na každém společenství či skupině přátel, jak se ke každodennímu (ale třeba i méně častému) scházení k novéně mezi sebou domluví. Společně jako farnost se jí budeme modlit při bohoslužbách v neděli, ve středu a v pátek.

V chebské farnosti spojíme tento čas modlitby s modlitbou za požehnání pro naši farnost v období střídání farářů, za dobrý výběr nového chebského faráře a za požehnání na další cestu pro toho současného (viz také ZDE).