Oznámení o nové akci

Láskyplné vzpomínky

Datum začátku - Datum konce

21.12.2021 - 21.1.2022

Čas začátku - Čas konce

00:00 - 23:55

Místo uskutečnění

Kostelní nám. 187, Cheb

Cena

Vstup zdarma

Organizátor

Římskokatolická farnost Cheb

Telefon

733796986

Detaily oznámení
Kategorie: Vlastní
Sdílet:
Popis oznámení

Láskyplné vzpomínky – výstava tvorby dětí, které s námi již nemohou být

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu Láskyplné vzpomínky, kterou můžete navštívit v prostorách kostela sv. Mikuláše a sv. Alžběty v Chebu až do 22. 1. 2022.

Součástí výstavy jsou fotografie, obrazy a literární práce mladých lidí, kteří odešli dříve, než stačili zestárnout. Myšlenkou a cílem výstavy není vyvolávat lítost, ale sdílet vzpomínky na to, co měly děti rády, co tvořily a co zde zůstává. Připomíná také, jak křehký je život dítěte.

Výstava je projektem organizace Dlouhá cesta, z. s., jejímž posláním od roku 2005 je podpora pozůstalých rodičů, kterým zemřelo dítě v jakémkoliv věku a z jakékoliv příčiny. Je pořádána ve spolupráci s Hospicem Sv. Jiří, o. p. s. v Chebu, který od roku 2014 poskytuje mobilní specializovanou paliativní péči dospělým klientům na Chebsku. Nyní rozšiřuje své služby o poskytování perinatálního poradenství rodinám, které utrpěli ztrátu dítěte před, při nebo krátce po porodu a v dohledné době také o poskytování péče o nevyléčitelně nemocné děti v domácím prostředí.

Přijměte proto naše pozvání a přijďte se osobně podívat do prostor kostela sv. Mikuláše a sv. Alžběty v Chebu.

Láskyplné vzpomínky