Aktuality a novinky ze života farnosti

"Hospic běží o život" - služby a podpora Hospice Sv. Jiří v Chebu

Pro všechny, kteří chtějí jakýmkoli způsobem podpořit „běh o život" nově založeného Hospice Sv. Jiří v Chebu, který na zelené louce a za velké finanční nejistoty začal v únoru na Chebsku nabízet 24 hodinovou paliativní péči umírajícím a jejich rodinám, aby tito mohli svůj poslední „běh o život" běžet v domácím prostředí, s kvalitním tišením bolesti ve všech jejích podobách (v názvu Hospice Sv. Jiří nám tyto čtyři podoby bolesti - fyzickou, duševní, sociální, duchovní - symbolicky připomíná právě sv. Jiří, který podle legend bojoval proti drakovi, a proč ne zrovna čtyřhlavému), jsou příslušné informace a podněty, jak je možné se do této podpry zapojit, v dárcovské sekci vlastních stránek Hospice). Další články na našich farních stránkách k tématu najdete pod tagem hospic).

Hlavní Menu

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.