Aktuální články Zpravodaje

Kačeří Blízká setkání třetího druhu

Blízká setkání třetího druhuV úterý 29. 10. jsme se s částí našeho ThChTeamu (složeného tentokrát z Terky, Zuzanky, Matouše, Aničky, Tomáše a Karolínky a Agase) vypravil na dlouho očekávanou výpravu po stopách Blízkých setkání třetího druhu (série mystery kešek na motivy Spielbergova filmu z 80. let). Celou sérii 3 náročných mysterek završených nádherným bonusem (a k tomu dalších 3 navíc) se nám podařilo odlovit během jednoho odpoledne a poloviny noci. Jak výpravu prožívali někteří z účastníků?

Je klidná, teplá, téměř baběletní noc. Na obloze hvězd jako máku a náš ThCh Team vyráží pokořit Ďáblovu horu. Děti měly podzimní prázdniny, a tak jsme uskutečnili výpravu...

Matouš: Na cestě za pokladem jsme se stavěli v jedné hospůdce na večeři. Posilněni jsme zjistili, že je zde ukrytý také jeden poklad, který jsme pak odtajnili. Dík za dobrou večeři! Když jsme se vyškrábali konečně na vrchol hory, měli jsme setkání třetího druhu s mimozemšťany - byli přátelští, přicházeli v míru. Měli moc hezký létající talíř - bylo to hustý! Nejvíc se mi na celé výpravě líbilo to, že se nás sešlo tolik, a o to byla výprava zajímavější. A po sestupu z hory nás pořádně rozbolely nohy! 

Terezka: Moc se mi líbilo, že jsme byli společně takhle večer venku. Bylo fajn, že jsme poznali dalšího kačera – Karolínky tátu. Téma celé kešky bylo super i ten mimozemšťan! A skály okolo nádhera. 

Zuzka: Večeře byla fajn. Hezká příroda okolo a ty skály! Jsem ráda, že už jsem se dostala do postele! Těšíme se na další výpravu.

Blízká setkání třetího druhu - Ďáblova horaAnička: Nebýt Kučerovců a jejich technického vybavení a pomoci, asi bychom to nezvládli. Karolínka je šikulka, super leze po stromech a má bystrá očka! Sešla se prima parta. Děti jsou úžasné, že to tak statečně celé zdolaly! Všechny chválím, bylo to chvílemi náročné, napínavé a dobrodružné. Nejde jen o to, honit se za nějakými poklady ukrytých v zemi či jinde, ale opět jsme si navzájem pomáhali, podporovali se, užila se zábava i legrace, a opět se nám potvrdilo, více hlav víc ví a ve více lidech se to lépe táhne.

Agas: I když jsem měl sérii již odlovenou, s dětmi i dospěláky jsem si to moc hezky a rád užil znovu. Zvlášť mě potěšilo, že všichni měli chuť i do luštění, které nám sice zabralo tolik času, že jsme už třetí kešku lovili za tmy, ale o to to bylo dobrodružnější. Zvlášť jsem obdivoval nejmladší účastnice, Karolínku a Zuzanku, jak to skvěle zvládaly, ale i všechny ostatní, jaký skvělý byli tým…  

Děkujeme za fajnovou výpravu za mimozemskou civilizací, za večeři, odvoz, milou společnost, prostě za vše.

ThChTeam

Blízká setkání třetího druhu - Bratrstvo Posledního soudu

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.