Farní penzion Dolní Žandov je zde pro vás

Farní penzion Dolní Žandov

REZERVACE - PREZENTACE - AKTUALITY - POLOHA

FARNÍ PENZION OPĚT OTEVŘEN

Farní penzion (Mapy.cz) je zřízen na bývalé faře uprostřed obce Dolní Žandov, hned vedle kostela sv. Michaela (Dolní Žandov č. p. 38, 354 93 Dolní Žandov). Je vhodný pro všechny, kteří chtějí prožít dovolenou, víkend, či prostě pár volných dní v klidu a tichu přírody, ve společnosti přátel, při školení spolupracovníků apod.

Penzion po letošních zimních úpravách nabídne od března 2019 pohodlné ubytování na postelích pro 16 lidí na 4 pokojích, pro větší skupiny, které se dovedou uskrovnit, můžeme nabídnout 4 přistýlky (rozládacích lůžka) do přízemí, kde penzion nabízí společenskou místnost, dětskou místnost (hernu) a kapli. Podrobněji vizVybavení.

Přízemí je v zásadě bezbariérové (jeden schod ze dvora do budovy, řešíme nájezd). Do patra, kde jsou pokoje, vede schodiště.

V okolí penzionu najdete spoustu příležitostí k turistickému, sportovnímu či kulturnímu vyžití (viz Poloha).

Další odkazy levého menu vás již pak navedou na příslušné stránky, kde se dozvíte zbytek. Můžete také použít kontaktní formulář penzionu.

Do jeho nitra se můžete podívat prostřednictvím naší FOTOGALERIE

Na fotky z prostředí a života obce se pak můžete mrknout SEM.

Předběžnou rezervaci můžete také provést v rezervačním systému na serveru Církevní turistika.

Předem se, prosíme, seznamte s provozními podmínkami penzionu, případně s jeho podrobným ubytovacím řádem či pravidly pro ochranu osobních ůdajů (GDPR).

Pokud se chystáte účastnit nějakého farního programu nebo si pohovořit s chebským farářem, zkuste kontaktovat chebský farní dům.

Coby správci farního penzionu, který vlastní a provozuje Římskokatolická farnost Cheb, jsou vám k dispozici manželé Jozef a Helena Čverhovi (kontakt).

Těšíme se na vás!

NEJNOVĚJŠÍ AKTUALITY NAJDETE NA FACEBOOKU