Články s přeshraniční tématikou

O naši Loretu je zájem

V polovině května novinářka časopisu La Croix (Kříž) z Paříže sbírala informace o poutním místě na hranicích dvou států. P. Petr Hruška jí umožnil setkání se zástupci německého i českého Spolku Maria Loreto ve Waldsassenu a pak na Loretě.

Tam přijela právě velká skupina poutníků z Bavorska, která potvrdila mezinárodní charakter naší Lorety.

Na červen je ohlášena návštěva kulturních pracovníků z polského Krakova. V březnu si zástupkyně Mezinárodního centra kultury v Krakově paní Ewa Wojton přijela Loretu prohlédnout (ta byla sice ještě „zazimovaná“), aby návštěvu připravila.

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Doporučujeme

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.