Recenze - Síla přímluvné modlitby

Zdali pak jste si milí čtenáři všimli, že pan farář osobně instaloval malou výlohu farního knihkupectví do vstupní chodby fary? A nejen to, dokonce pro ni sám vymyslel zámek, aby tam vystavené knihy zůstaly pěkně všem na očích. Přijďte se podívat.

A stejně jako v minulém měsíci, využívám svolení jedné jihočeské farnice a přináším vám její „recenzi“ na knihu, kterou i my máme ve farní knihovně (viz dále v článku).

JiriK

Číst dál...

Recenze - Plná slávy

Milý synu, promluvil páter Smith, přišel jsem vás vyzpovídat“. „Nechte mně na pokoji, ano“ hlesl starý námořník. Páter Smith se unaveně usmál: „Milý synu, vy teď umíráte a nikdo si už o vás nebude myslet, že jste chytrý chlapík, protože zapíráte našeho Pána,“ pravil. Čas pro získání zásluh je krátký.

Číst dál...

Chatrč: Kde se tragédie střetává s věčností

Wm. P. Young: ChatrčMissy, nejmladší dcera Mackenzieho Allena Phillipse, je unesena během rodinného výletu a důkazy o tom, že byla pravděpodobně zavražděna, se najdou v opuštěné chatrči uprostřed oregonské divočiny. O několik let později obdrží Mack, utápějící se v nejhlubší beznaději, podivný vzkaz, který vypadá, jako by byl od Boha, a ve kterém ho pisatel zve na víkend do chatrče. Přestože Mackovi jeho vlastní počínání připadá nanejvýš pošetilé, vrací se jednoho zimního odpoledne na toto místo, aby znovu vkročil do samého středu svých nejtemnějších nočních můr. To, co tam najde, navždy změní jeho život. Je téměř neskutečné, že se kniha, kterou si její autor původně vytiskl sám pouze v několika kopiích pro svou rodinu a své nejbližší přátele, stala bestsellerem deníku New York Times, přeloženým do 35 jazyků.

Číst dál...

Recenze - Jsi požehnáním

Útlá kniha od benediktinského mnicha Anselma Grüna JSI POŽEHNÁNÍM, kterou již v roce 2007 vydalo Karmelitánské nakladatelství, určitě stojí za vaši pozornost.

Číst dál...

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.