Podle rubrik

Andělská pouť do Žandova

Archanděl Rafael na žandovské poutiV neděli 27. září jsme se s několika rodinkami vypravili na "andělskou pouť" do Dolního Žandova. Proč andělskou? Nu protože v Žandově byla slavnost archandělů Michaela, Gabriela a Rafaela. Jednoho, myslím, že to byl Rafael, jsme stačili i vyfotit (viz foto vlevo - klikněte si na něj, ať si tu jeho průvodcovskou a uzdravující podobu více vychutnáte)! A po cestě krásným babím létem ze Salajny do Žandova jsme potkali spoustu jejich kamarádů andělů či andílků - ty pak už jsou zvěčněni ZDE.

A co jsme se od andělů dozvěděli? Třeba to, že až vám nějaká velká ryba bude chtít ukousnout nohu, je dobře uprostřed strachu a vln rozbouřené řeky zaslechnout ono Rafaelovo: "Chyť ji a pevně ji drž!" (Tob 6,3). Pak ji pěkně rozřízni, vyjmi žluč, ostatní vnitřnosti zahoď. A budete překvapeni, kolik z tohoto pohledu do chřtánu vašeho vlastního strachu a slabosti najdete síly k uzdravení vlastnímu i těch kolem vás...

No, napište, vy ostatní andělští poutníci, do komentářů ještě něco, mě už dochází inspirace...

Agas

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.