Aktuality a novinky ze života farnosti

Alternativní řešení farního Agapé Online

Pokud by nefungoval či nevyhovoval systém Meet.vpsFREE.cz, můžeme zkusit alternativní řešení postavené na Microsoft Teams:

Klikněte SEM a připojte se k farnímu Agapé (Teams)

A) Připojujete se z počítače

Pokud se k farnímu Agapé připojujete z vašeho PC či notebooku, kliknětte na výše uvedený odkaz. Tím přejdete na stránku, na které si můžete vybrat, jestli se chcete připojit na webu (což je nejjednodušší, ale je třeba mít aktualizovaný webový prohlížeč Chrome, Firefox nebo Edge) nebo si chcete stáhnout aplikaci (aplikaci Teams si můžete stáhnout i předem ZDE). Pokud už aplikaci Teams na počítači máte, přístup k setkání se po kliknutí na výše uvedený odkaz otevře automaticky v ní. Zadejte svoje jméno (nebo přezdívku) a na setkání se pak připojte jako host. Vstoupíte tak do "předsálí", kde chvilku počkejte, dokud vás organizátoři setkání nepozvou dál. Při setkání je vhodné být připojeni přes WiFi, aby vám do nežralo data (která jsou samozřejmě ke spojení zapotřebí). 

B) Připojujete se z mobilu

Pokud se k farnímu Agapé připojujete z vašeho mobilu či tabletu, budete si do něj muset zdarma stáhnout a nainstalovat aplikaci Microsoft Teams. Budete k jejímu stažení vyzváni po kliknutí na výše uvedený odkaz, nebo si jí můžete stáhnout a nainstalovat předem přímo z GooglePlay, nebo App Store. Pokud aplikaci již máte nainstalovanou, po kliknutí na výše uvedený odkaz se aplikace otevře a vy se připojíte k setkání. Zadejte svoje jméno (nebo přezdívku) a na setkání se pak připojte jako host. Vstoupíte tak do "předsálí", kde chvilku počkejte, dokud vás organizátoři setkání nepozvou dál. Při setkání je vhodné být připojeni přes WiFi, aby vám do nežralo data (která jsou samozřejmě ke spojení zapotřebí). 

Více o možnostech připojení k Teams

Hlavní Menu

Kontaktní místa Farnosti a Charity

Kostelní nám. 188/15
350 02 Cheb
tel. +420 354 422 458

po + st 9:00 - 17:00

číslo účtu farnosti:
781 704 309 / 0800
číslo účtu farní charity:
220 699 597 / 0300

Kontaktní údaje farnosti
Kontaktní údaje farní charity

Kontakt na faráře

úterý: volný den faráře
Kontakty na farní tým
Kontakt na farní penzion
Další kontakty

Kázání na Soundcloud

Copyright © 2020 Římskokatolická farnost Cheb. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.