Aktuality a novinky ze života farnosti

Za tajemstvím františkolázeňských pramenů

fl_prameny_bonusZa tajemstvím františkolázeňských pramenů je název pohodové theocachingové vycházky pro všechny věkové kategorie, při které budeme v sobotu 13. října 2012 spolu s ThChTeamem objevovat nejen chuť mnoha léčivých pramenů, ale s pomocí moderní techniky (GPS), důvtipu, bystrého zraku a týmové spolupráce se budeme snažit odkrýt i jejich skryté tajemství. Navíc si cestou někde také smlsneme na nějaké té sladkosti a za všechna Boží tajemství poděkujeme na jednom velmi hezkém, netradičním místě. Nevinný Více dále v článku.

Když to dobře dopadne a odlovíme jak PTT-Prameny-Bonus I, tak PTT-Prameny-Bonus II, otevře se nám poklad, ke kterému nás přivede PTT-Prameny-Superbonus. A když to vše nestihneme, aspoň nám něco zbyde napříšte! Rozpačitý

Sraz v 9:15 u autobusové zastávky v Městských sadech ve F. Lázních (z Chebu jede autobus v 9:00 od nádraží). Svačinu a pláštěnku s sebou. V poledne bude zajištěna teplá polévka. Výprava je pojatá jako celodenní, návrat plánovaný kolem 17. hodiny, ale je možné se kdykoli podle potřeby či kondice odpojit (či připojit). Sjízdné i pro kočárky, schůdné i s hůlkou. Přihlášky pokud možno obratem a další info u Agase (608656557) nebo Evy (731619729) nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Františkovy Lázně