Aktuality a novinky ze života farnosti

Poutní mše, Loretánské poklady, zavírání sezony

Neděle 7. 10. 2012 od 15 hod.

Česko-německá poutní mše svatá na Loretě

liturgii předsedá tepelský opat P. Filip Lobkowicz

odjezd autobusu 14 hod. z Křižovatky

Maria Loreto

Náš Theocaching Cheb Team zve při dvou říjnových příležitostech k pěší či cyklovýpravě na všemi barvami hrající Loretu:

• V neděli 7. 10. sraz ve 12:00 u fary (výprava tam či také zpět na česko-německou pouť)
  • V sobotu 20. 10. sraz odpoledne po úklidu na Loretě (výprava zpět z Lorety do Chebu).

Při obou příležitostech nás čeká nejen množství krásných kešek, ale také odkrývání pokladů ještě krásnějších, jak v přírodě, tak v našich srdcích. Z kešek si posvítíme především na náročnou mysterku Boží hrob na Loretě a na bonus ze série Kameny a doly, ale také zkusíme odlovit jednodušší úlovky, jako třeba krabku u zatopeného lomu u Šlapan či některé ze série Mini in-line Trail kešek na šlapanské cyklostezce.

Trasa jedním směrem bude kolem 10 km, pokud bude mít někdo chuť, může se po mši proběhnout, projet či projít i zpět. Protože na Loretu ve 14 hod. odjíždí z Křižovatky objednaný autobus, který jede po mši zase zpět, je možné tímto způsobem kombinovat jednu cestu po svých a druhou tímto autobusem.

Podrobnější info a případná avíza účasti u Agase (608 656 557).

Pozvánka na další akci ThChTemu: