Aktuality a novinky ze života farnosti

Cesta do středu Země a za Otengrunským drakem

7. – 8. září 2012 v okolí Hazlova

Všechny dobrodružství chtivé děti, mámy, táty, babičky, dědečky, tety či strejdy, ale i osamělé singels, zveme na první poprázdninovou theocachingovou výpravu „za pokladem“, a to v sobotu 8. září 2012.

Podobných výprav, kde se v návaznosti na Letní dovádění bude snoubit dobrodružství, zdravý pohyb a hledání zajímavých „pokladů“ (a to jak pravých kešek, tak pokladů v našich srdcích) chystáme vícero. Tato první nás spolu s Alexem z Verneova románu Cesta do středu země zavede nejprve hluboko do nitra jedné krásné jeskyně a poté se vypravíme stopovat Otengrunského draka.

Když nám to půjde, možná stačíme ještě ulovti poklad jednoho loupeživého rytíře. To vše v blízkém okolí Hazlova (pro znalce: chystáme se na GC22NQ7, GC2VQMH a možná GC2G6N1). Kdo má, hodí se s sebou GPSka, nutností jsou pevné boty, dlouhé kalhoty, baterka, láhev s vodou a svačina.

Především děti pak zveme k předchozí „nocovce“ na faře, všechny pak ke společnému večeru, kdy promítneme fotky z Letního dovádění v Domaslavi a promítáním filmu se připravíme na sobotní výpravu. Přípravný večer začíná v pátek 7. září v 19:00, kdo by chtěl přespat, spacák s sebou. V sobotu pak po snídani odjíždíme v 9:00 odjezd autobusem z Chebu. Zpět pak budeme do šesti.

Přihlášky obratem u Petra Hrušky, 608 656 557.