folder Dokumenty

folder Audioarchiv

Archiv audionahrávek kázání, přednášek, semináří, rozhovorů, reportáží apod., někdy zahrnující i textové podpůrné materiály k těmto cyklům

folder Dokumenty chrám sv. Mikuláše a Alžběty

Dokumenty vztahující se ke chrámu sv. Mikuláše a Alžběty a k projektu "Prostor pro přiblížení"

folder Dokumenty Dobrovolnického centra

Dokumenty týkající se Dobrovolnického centra při Farní charitě Cheb

folder Dokumenty farnosti jako celku

Dokumenty týkající se Římskokatolické farnosti Cheb jako celku (koncepční dokumenty, výroční zprávy, dokumenty a zápisy z pastorační rady, formuláře a tiskopisy, ekonomické dokumenty, dokumenty a zápisy z eknomické rady...)

folder Dokumenty Farní charity

Všechny dokumenty týkající se služby Farní charity Cheb (základní dokumenty jako ustavující listiny a registrační dekrety, koncepční dokumenty, výroční zprávy, dokumenty Rady farní charity, ekonomické dokumenty...).

folder Dokumenty ostatních středisek a projektů

Maria Loreto, Farní knihovna, Farní penzion, Ohrožené kostely...

folder Ostatní dokumenty

Různé příležitostné texty jako přihlášky či programy na akce, různé rospisy a texty, které jsme nevěděli, kam jinam zařadit (jako např. skripta o první pomoci apod.).

folder Pastorační pomůcky

Různé pastorační pomůcky vhodné jak k osobnímu použití, tak pro práci ve společenství (např. Denní tichá chvíle, různé biblické úvody a úvahy, texty k židovským zvykům, podklady k rekolekcím a seminářům, prezentace na různá pastorační a duchovní témata, texty o křtu, svátosti smíření či pohřbu apod.)

folder Pastorační reflexe

Pastorační reflexe a různé další texty týkající se širších nadfarnostních či mimofarnostních pastoračních témat (např. pastorační reflexe plzeňské diecéze, obecné texty o pastoračních radách, obecné pastorační texty a překlady apod.).

folder Zpravodaj chebské farnosti

Archiv Zpravodaje chebské farnosti od r. 2005