Přikládáme do ohně: Advent jako příležitost k obnově manželství

Přikládání do ohně - pozvánka

Přikládání do ohně - návod

Dobrovolný příspěvek můžete zaslat na účet farnosti (ZDE).

Petr a Irena Smékalovi - představení

Pozn. faráře: Z připojeného manželského kalendáře si mi sice trochu ježí chlupy po těle (na můj vkus z něj čouhá pro mě příliš stereotypní pojetí rozdělení rolí či prožívání muže a ženy), ale za prvé to některému vztahu může dobře odpovídat a za druhé samotné video pak už do této pasti, myslím, neupadá a lze z něj načerpat hodně praktických povzbuzení i pro méně stereotypně pojímané partnerství.

Poznámka ke sdílení: Protože je video distribuováno v komerčním režimu, prosíme, abyste respektovali žádost jeho autorů a nešířili jej dále mimo okruh farníků, návštěvníků a sympatizantů naší farnosti. Pro případ, že byste chtěli video doporučit nějaké jiné farnosti či společenství, připojujeme níže příslušný nabídkový email.

From: Dusan Swalens [mailto:[email protected]]
Sent: Friday, December 04, 2020 9:48 AM
Subject: Adventní video pro farnosti

Chvála Kristu!

Dovolujeme si Vás oslovit s netradiční nabídkou.

Jmenujeme se Kateřina Hejdová a Dušan Swalens a společně s manželi Smékalovými, jenž jsou dlouholetýmí účastníky, přednášejícími a poradci Manželských setkání jsme vytvořili:

POVZBUZUJÍCÍ VIDEO PRO MANŽELE DO ADVENTNÍ DOBY

Toto video vzniklo na základě prosby Luhačovické farnosti, která manžele oslovila
s žádostí natočit právě zmiňované povzbuzující video pro manžele s tím, že je možné ho nabízet dál.

Za to jsme velmi rádi. Je to pro nás nová možnost, jak sloužit i v této online době, ale také jak dorovnat finanční ztráty, s kterými se nyní potýkáme (tak jako mnoho z nás).

Video je k dispozici od první adventní neděle, aby si jej mohli manželé prokliknout
a shlédnout kdykoliv během Adventu. Potom již nebude k dispozici.

UKÁZKU VIDEA 10 min (celé 35 min.) NALEZNETE ZDE:

Měli byste o něj zájem? Vložit si jej na své stránky a nabídnout jej Vašim farníkům?

Stojí 1.500 Kč a na konci videa je výzva k finanční podpoře Vaší farnost a je dost možné, že se Vám investice několikanásobně vrátí.

JAK ZÍSKAT ODKAZ NA VIDEO?

Zašlete prosím žádost se jménem Vaší farnosti a fakturačními údaji na email:

[email protected]

My vám obratem s důvěrou pošleme neveřejný link na celé video, které pak můžete vložit na vaše stránky nebo jinak prezentovat či rozeslat jako odkaz vašim farníkům.  A až poté zaplatíte po vystavení faktury.

Uctivě děkujeme,

Kateřina Hejdová a Dušan Swalens

P.S. Velmi rádi uvítáme Vaše náměty k natočení dalších videí. Možná i Vaši farnost trápí některé otázky. Můžeme pro Vás na míru natočit motivační a inspirující videa anebo třeba k výročí Vaší farnosti…